MAŁGORZATA HEJNA

Zawsze świetnie odnajdywałam się w zajęciach kreatywnych, dlatego moim pierwszym wyborem po ukończeniu edukacji podstawowej była nauka w Liceum Plastycznym we Wrocławiu na kierunku wystawiennictwo.

Moja droga architekta krajobrazu rozpoczęła się w 2005 roku, kiedy skończyłam studia na wrocławskiej Akademii Rolniczej (kierunek architektura krajobrazu) i zaczęłam pierwszą pracę w zawodzie. Po ponad roku podjęłam decyzję o samodzielności i założyłam firmę FORMIO, która zajmowała się projektowaniem i realizacją.

Obecnie postanowiłam skupić się na projektowaniu ogrodów oraz nadzorach nad ich realizacją.

Moje motto to > funkcjonalność w pięknej formie < dlatego projektowanie zaczynam zawsze od ustalenia ram funkcjonalnych, którym staram się nadać jak najlepszą formę. Dzięki takiemu podejściu tworzę przestrzenie wygodne w użytkowaniu i estetyczne zarazem. Nie stosuję jednej kalki przenoszonej do kolejnych ogrodów, o czym możecie się przekonać oglądając portfolio.

Do każdego projektu podchodzę indywidualnie i z wielką przyjemnością poszukuję najlepszych rozwiązań dla danej przestrzeni, a przede wszystkim dla zamieszkujących ją ludzi, ponieważ to oni są w tym wszystkim najważniejsi.

Kocham naturę, góry, zabytki, architekturę poprzemysłową, cegłę, kamień oraz ceramikę.

Bardzo nie lubię wycinania zdrowych drzew i będę walczyć o każde wartościowe na Waszej działce. Nawet jeżeli będę musiała walczyć z Wami ; )

serdecznie zapraszam do kontaktu!

oraz na mojego bloga i konto IG

Pracownia Formio Małgorzata Hejna